wdrożenie strony

Jednym z kluczowych warunków stworzenia profesjonalnego serwisu www jest zadbanie o przejrzysty układ, kod przyjazny wyszukiwarkom, a także odpowiednie przygotowanie grafik oraz ich wdrożenie do skryptów. Dlatego w ramach współpracy z naszą firmą oferujemy klientom profesjonalne usługi nie tylko z zakresu budowania, ale także wdrażania stron internetowych.

 

 

W jaki sposób wdrażamy witryny www?

Podczas przygotowywania serwisów szczególny nacisk kładziemy na zgodność ze standardami W3C, które dotyczą wykorzystywania takich technologii jak CSS, HTML czy xHTML. Spełnienie wyżej wymienionych norm stanowi gwarancję, że strona internetowa będzie prawidłowo się wyświetlać pod każdą przeglądarką.

Zaprojektowany serwis wdrażamy na odpowiednim serwerze, wskazanym przez naszych programistów lub przez zamawiającego. Aby zapewnić nieprzerwane i bezawaryjne funkcjonowanie serwisu, zapewniamy kompleksowe usługi hostingowe wraz z bieżącym monitoringiem danych. Tworzone przez nas strony internetowe bezproblemowo przechodzą proces walidacji, co oznacza, że nie zawierają błędów i szybko się ładują.

Loading...
pl_PLPolski
en_USEnglish pl_PLPolski