strona internetowa logo profesjonalne strony internetowe
"Panie, a ile to ta strona kosztuje?"

Najczęściej zadawane pytania

To nasze najczęstsze ulubione pytanie 🙂 Czasami przekornie odpowiadamy pytaniem na pytanie w stylu „a ile kosztuje samochód?” lub „ile kosztuje budowa domu?” 😋

Odpowiedź na to pytanie wymaga szerszego omówienia i dostępne będzie niebawem w formie materiału video. Na chwilą obecną zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdyż temat jest bardzo rozległy, analogicznie jak budowa domu.

Utrzymanie strony Internetowej to tylko koszt serwera – 100zł na rok i domeny – 40zł na rok. Łącznie około 140zł netto na rok. Skonktauj się z nami, a polecimy Ci usługodawcę, który ma bardzo szybkie serwery (co ma wpływ na szybkość wczytywanie strony, a więc równiez na pozycjonowanie) w bardzo przystepnych cenach, z darmowym certyfikatem SSL (strona szyfrowana – ta kłódeczka przy adresie strony www) My nie pobieramy żadnych opłat za utrzymanie strony. 

90% stron wykonujemy w czasie do 4 tygodni. Bardzo, naprawdę bardzo ważnym elementem przy tworzeniu strony internetowej jest współpraca pomiędzy Zleceniodawcą a Wykonawcą. Sprawny przesył materiałów, komunikacja, przesyłanie zmian i poprawek, rozbudowanie strony www i jej funkcjonalności. To wszystko ma wpływ na ostateczny termin wykonania strony.

Jednym z zapisów w umowie, która podpisujemy jest punkt i kompleksowanym szkoleniu z zakresu obsługi strony internetowej. Wynika z tego, że nie oddamy Ci strony bez instrukcji obsługi. Robimy wspólnie szkolenie online z obsługi, które to jest nagrywane razem z naszą rozmową i ekranem, więc nawet jak czegoś zapomnisz zawsze będziesz mógł do tego wrócić i samodzielnie dokonać zmian. Strony przez nas wykonywane są w 100% edytowalne

Wtedy szacujemy ile czasu zajmie nam wprowadzenie zmian dla Ciebie i liczymy je po stawce 80zł/h – 150zł/h w zależności od ilości godzin i poziomu skomplikowania prac.

Pozycjonowanie do projektowania strony internetowej ma się tak, jak budowa domu do wystroju wnętrza tego domu. Jedno jest powiązane z drugim, jednakże są to dwie odrębne dziedziny. Na etapie budowy domu musisz mieć na uwadze jak będziesz chciał urządzić dane pomieszczenia, gdzie zaplanować dopływ wody, kontakty itp. i musisz to uwzględnić w projekcie. Tak samo jest z budową strony internetowej. Bardzo ważnym jest, żeby strona była bardzo dobrze przygotowana pod kampanie pozycjonowania, i aby już na etapie tworzenia strony internetowej zaplanować na jakie frazy kluczowe chcesz być widoczny w google. Pozwoli to na profesjonalne umieszczenie odpowiedniego tekstu, mieszczącego się w odpowiednich miejsach oraz na poprawne zaprojektowanie adresów URL (linków do stron) i wiele, wiele więcej. Więcej o pozycjonowaniu możesz przeczytać w naszych poradach Strona internetowa pod Google – jak ją stworzyć?

Ważnym jest, aby wybrać firmę, która ma serwery na najszybszych dyskach SSD NVMe, oraz które mają bardzo stabilne połączenie z Internetem, dobrą infrastrukturę, zabezpieczenia, wystarczającą pojemność, nieograniczony przesył danych, dostęp do panelu administracyjnego, w którym będziemy mogli sobie wszystkie ustawić nie płacąc dodatkowych haraczy, darmowy certyfikat SSL lub chociaż możliwość instalacji swojego certyfikatu bezpieczeństwa i wiele, wiele więcej. Mamy sprawdzonych i przetestowanych dostawców, którzy mają najlepszy stosunek jakości do ceny, a także potrzeb naszych klientów. Do tego biorąc serwer z naszego polecenia możęsz liczyć na dodatkowy 20% rabat. Więc możliwe jest nawet posiadanie znakomitego serwera za 80zł netto rocznie, podczas, gdy w niektórych popularnych firmach takich jak „nazwa” czy „home” koszt ten przekracza 500 zł/rok oraz liczeni jesteśmy dodatkowo za rzeczy, które powinny być darmowe w cenie serwera.

Można skorzystać z wyszukiwarki domen, która dostępna jest na stronie  jednego z naszych partnerów. przechodzimy do zakładki Domeny –> Wyszukiwarka domen

W 100% tak. W dobie gdzie 50-80% ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych nie ma innej możliwości. Przy niektórych branżach obecnie robi się strony „mobile first” czyli najpierw projektujemy stronę internetową do urządzeń mobilnych, a w drugiej kolejności dostosowujemy ją do komputerów. Ten trend ciągle postępuje i wchłania kolejne branże.

Oczywiście, nasz copywriter napisze Ci atrakcyjne teksty opisujące Twoją branżę i Twoje usługi w cenie 1000 – 1500 zł. Jeżeli będziesz miał dużo usług to wtedy dodatkowo 50 zł za 1000 znaków ze spacjami. Co najważniejsze będą one napisane tak, aby roboty Google-a indeksujące strony internetowe podnosiły Twoją stronę w rankingach wyszukiwania. W tekstach będą użyte specjalne frazy kluczowe dobrane do Twojej branży oraz będą one zamieszczone w odpowiedniej częstotliwości w odpowiednich miejscach. Skontaktuj się z nami żeby uzyskać indywidualną analizę potrzeb i wycenę dla Twoich tekstów.

Oczywiście. Mamy płatne subskrypcję w profesjonalnych serwisach ze zdjęciami w odpowiedniej rozdzielczości i jakości. Masz pewność, że wszystkie użyte zdjęcia na Twojej stronie internetowej będą posiadały licencję i że ich używanie jest legalne. Podpisujemy się również pod tym w umowie, którą z nami podpisujesz, abyś był prawnie chroniony.

Temat był już poruszony w punkcie poprzednim, ale temat jest tak obszerny, że może tamto porównanie do Ciebie nie trafiło to opiszemy to w inny sposób. Odpowiedź brzmi, nie od razu 😊. Proces pozycjonowania i podnoszenia pozycji strony w wynikach wyszukiwania jest bardzo skomplikowany, trwa miesiącami lub nawet latami i kosztuje wielokrotnie więcej niż sama strona internetowa. Obecnie mamy tak dużą ilość stron i tak wielką konkurencję internetową w tak wielu branżach, że aby Twoja strona była wyżej trzeba włożyć w to baaaardzo dużo pracy. Do tego istnieją ogromne korporacje w wielu branżach, które przeznaczają na ten cel ogromne środki. Jednakże mamy swoje sposoby, abyś ty również zaistniał w TOP 10. Czasami lepiej użyć więcej mniej popularnych fraz kluczowych, aby mniejszą „łyżeczką ale częściej” Twoja strona się pojawiała w TOP 10. Dodatkową można użyć płatnych reklam w google, aby Twoja strona pojawiła się natychmiast w TOP 3, ale tutaj płacisz, za każde kliknięcie przekierowujące użytkownika na Twoją stronę kilka złotych. Pozycjonowanie to bardzo obszerny dział, umów się na bezpłatną konsultację, a nasz pozycjoner Ci wszystko wytłumaczy w bardzo przystępny sposób.